Fellahoğlu’na sıcak karşılama: “Yuvana hoş geldin Başkan”

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa Başkan adayı Kadri Fellahoğlu, belediye meclis üyesi adayları ile Kıbrıs Türk Mühendis ve Mimar Odaları Birliği’ni (KTMMOB) ziyaret etti. Ahmet Hüdaoğlu başkanlığındaki KTMMOB Yönetim Kurulu Fellahoğlu’nu “Yuvana hoş geldin başkan” diyerek karşıladı.

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Başkanlığı’ndan sonra KTMMOB Başkanlığı da yapmış olan Kadri Fellahoğlu, “Her şeyi öğrendik gibi bir iddiamız yok. Geride bıraktığımız bir yıla yakın süre içerisinde, sizlerle birlikte yürürlüğe koyduğumuz yapı denetimi yanında haşere ile mücadele; sağlık taraması ve tiyatro festivali gibi etkinlikleri gerçekleştirdik. Yeni dönemde kanalizasyon ve yağmur suyu drenajı işleri öncelikli projelerimiz arasında” şeklinde konuştu.

BELEDİYECİLİK VİZYON İŞİ, BAŞARMAK BİZİM İŞİMİZ
Geride kalan bir yıllık kısa dönemde yeni borç yapmadıklarını, sıkı bir mali politika izlediklerini, İhtiyat Sandığı ve banka borcunu ödediklerini belirten LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, “Belediyecilik vizyon işidir. Başarmak da bizim işimizdir. Lefkoşa’yı yeniden yaşanabilir bir kent haline getirmekte kararlıyız” dedi ve “Önce insan” politikası ile Lefkoşalılara yıldızlı hizmet vermeye hazır olduklarını söyledi.
Konuşmasına “Yuvana hoş geldin başkan” diyerek başlayan KTMMOB Başkanı Ahmet Hüdaoğlu ise, KTMMOB’den çıkan kişilerin başarısını kendilerinin memnun ettiğini belirterek, “Lefkoşa’nın sorunlarını ilgili kişilerle görüştükten sonra, sorunların devam etmesi halinde sizleri bilgilendireceğiz. Böylece Lefkoşa’nın sorunlarını çözmenizde sizlere yardımcı olacağız” dedi ve Fellahoğlu’na önümüzdeki 4 yıl için de başarılar diledi.