Güzelyurtlular Osman Bican’a kucak açtı: Değişim zamanı!

CTP’nin adayı Osman Bican ve ekibi bugün Güzelyurt Açık Pazarı’nı gezerek destek istedi. Bölgeye davetli bulunan Sağlık Bakanı Ahmet Gulle ile vatandaşlar sohbet eden CTP’li ekip vatandaşın yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Gulle’nin de davetli olduğu bölgedeki ziyarette CTP Güzelyurt milletvekilleri Mehmet Çağlar, Armağan Candan ve Hüseyin Erçal da hazır bulundu. CTP Güzelyurt Belediye Başkan adayı Osman Bican hem esnafın hem de alışverişe çıkan yurttaşların elini tek tek sıktı, hatırlarını sordu. Osman Bican’la ilgilenen birçok yurttaş desteğini beyan ederek Güzelyurt’un artık değişime ihtiyacı olduğunu söyledi. CTP’nin Yerel Yönetimler vizyonunun anlatıldığı bildiriler ile aday kadrosunu içeren broşürlerin de dağıtıldığı etkinlikte Osman Bican’ın etrafa yaydığı pozitif enerji gözlerden kaçmadı.

Meclis üyesi adayları Uğur Saygılı, Kamil Özbahar, İbrahim Altunterim, Kemal Köymen, Hasan Çuvalcıoğlu, Aliye Gilanlıoğulları, Zühre Civa, Örge Volkan, Veleddin Taşkent, Engin Portakalcıoğlu, Niyazi Beteri, Cemal Kaş, Fatma Sibel Garanti ve Naciye Candan ile birlikte birçok partili ve sempatizanın da eşlik ettiği ziyarette Osman Bican’a gösterilen ilgi görülmeye değerdi.