CTP-BG Dikmen Ocak Örgütü organize ettiği geleneksel dayanışma yemeği tüm bölge örgütlerinin geniş katılımıyla Boğaz Restoran’da gerçekleşti.

Yaklaşık 500 kişinin katıldığı gecede, CTP Genel Sekreteri Asım Akansoy, Örgüt Sekreteri Ahmet Barçın, MYK Üyesi Girne Milletvekili Salih İzbul, Girne İlçe Başkanı Erkan Eminağa ile Girne Milletvekilleri Ömer Kalyoncu, Abbas Sınay ve Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi de yer aldı. CTP-BG Dikmen Ocak Başkanı Süleyman Aktuna’nın açılış konuşmasının ardından, CTP Genel Sekreteri Asım Akansoy dayanışma yemeğine katılan partililere seslendi.
“HIZLA VE YOĞUN ÇALIŞARAK İKTİDARA GELECEĞİZ”
CTP için dayanışmanın her zaman önemli olduğunu belirten Akansoy, Dikmen Bölgesi’ndeki örgütlerimizin çalışmalarının takdiri her zaman hak ettiğini söyledi. “Ülkedeki kriz ortamını yaratan UBP, gerçekleşecek olacak olan ilk seçimlerde halk tarafından iktidardan indirilecek” diyen Akansoy, CTP’nin hızla ve yoğun çalışarak bu sürecin sonucunda ülke yönetimine geleceğine inanç belirtti. Dayanışma Gecesi yapılan konuşmaların ardından, Dayanışma Piyangosu’nun çekilmesi ile devam etti.