Osman Bican: Güzelyurt’un kaderini değiştirmekten bahsediyorum…

CTP Güzelyurt Belediye Başkan adayı Osman Bican, Güzelyurt’un kaderinden bahsetti ve bunu değiştirecek olanın bölge halkı olduğunu söyledi. Bunu sefer başaracaklarını vurgulayan Bican, 35 yıldır Güzelyurt Belediyesi’ni dar vizyonla yönetenlerin bölgeyi ne duruma getirdiklerinin ortada olduğunu söyledi.

Yerel seçimlere dönük çalışmalarını hızla sürdüren CTP Güzelyurt Belediye Başkan adayı Osman Bican, CTP Güzelyurt İlçe Başkanı Doğan Şahali ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte dün Güzelyurt Sosyal Sigortalar Dairesi, Çalışma Dairesi, İhtiyat Sandığı Dairesi, Güzelyurt Kaymakamlığı, Posta Dairesi, Sosyal Yardım Dairesi ve Bostancı Fikri Karayel İlkokulu’nu ziyaret etti.

Büyük bir ilgi ve sempati ile karşılaşan 29 Haziran’dan sonra CTP’nin, ‘Yıldızlı Belediyecilik’ anlayışı ve vizyonu ile göreve geleceğini ve Güzelyurtlunun kaderini değiştireceğini söyledi. Osman Bican “35 yıldır Güzelyurt Belediyesi’ni dar vizyonla yönetenlerin bölgeyi ne duruma getirdikleri ortadadır” dedi.

Arkadaşları ile birlikte Güzelyurt Meslek Lisesi Kadın Kursu öğrencilerinin açtığı el sanatları sergisini de gezen Osman Bican, izlediği eserleri çok beğendiğini ifade ederek kursiyer kadınları tebrik etti ve kültür – sanata çok önem vereceğini dile getirdi.