Aziz Kaya öğretmenlerin oyunu istedi

CTP-BG Lefke Belediye Başkan adayı Aziz Kaya, parti yetkilileri ve belediye meclis üyesi adayları ile birlikte dün okulları ziyaret etti. Öğretmenlere seslenen Kaya, yıllar yılı o koltuklarda oturan belediye yönetiminin okullara gerekli desteği vermediğini belirterek göreve gelmesi halinde her okulun ihtiyacına göre gerekli katkıyı yapacağını söyleyerek öğretmenlerin oyunu istedi.

Lefke Gazi Lisesi ve Lefke İstiklal İlkokulu’nu ziyaret eden Aziz Kaya, öğretmenler tarafından büyük ilgi ile karşılandı.
Ziyaret edilen okullarda öğretmenlere seslenen Kaya, yıllar yılı o koltuklarda oturan belediye yönetiminin okullara gerekli desteği vermediğini belirterek, göreve gelmesi halinde her okulun ihtiyacına göre gerekli katkıyı yapacağını ve Lefkelilerin de çağdaş okullarda en iyi eğitimini alması için gerekli ilgiyi göstereceğini söyledi.
Gelişmeye dönük büyük bir potansiyele sahip olan Lefke ve yöresinin bu kadar kötü duruma düşürülmesinin kabul edilemez olduğunu belirten CTP Lefke Belediye Başkan adayı Aziz Kaya, ciddi, planlı ve akılcı çalışmalarla Lefke Belediyesi’nin ayakları üzerinde durabileceğini söyledi ve öğretmenlerden destek istedi.