Fellahoğlu özel çocukları gururla izledi

Lefkoşa Belediye Başkanı ve CTP-BG Lefkoşa Belediye Başkan adayı Kadri Fellahoğlu ile belediye meclis üyesi adayları dün Lefkoşa Özel Eğitim ve İş Eğitim Merkezi’nin yılsonu müsameresini izlediler.

Okul Müdürü Soner Öyken’in, etkinliklerine gösterdiği ilgi nedeniyle teşekkür ettiği Lefkoşa Belediye Başkanı Kadri Fellahoğlu, yaptığı kısa konuşmada “Özel eğitim gören öğrenciler gerçekten çok özeldirler. 10 yıldır bu görevi üstlenen Lefkoşa Özel Eğitim ve İş Eğitim Merkezi’nde görev yapan, katkı koyan herkesi kutlarım” şeklinde konuştu.

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI
Mezun olan 8 öğrenciye diplomalarının da verildiği etkinlikte duygulandığını belirten Fellahoğlu, “Arkadaşlarım bu akşam protokolün bizimle olmadığını söylediler. Bence protokol sizler, bu güzel etkinliği izlemeye gelen tüm konuklardır” dedi.
Daha önceki yıllarda olduğu gibi bu yılda da Lefkoşa Özel Eğitim ve İş Eğitim Merkezi’nin müsameresini gururla izlediğini belirten Lefkoşa Belediye Başkanı Kadri Fellahoğlu, etkinlikte bulunmuş olmanın mutluluğunu yaşadığını sözlerine ekledi.
55 öğrencisi olan Lefkoşa Özel Eğitim ve İş Eğitim Merkezi’nin müsameresinde step gösterisi, koro, skeç, folklor, gibi etkinlikler yer aldı. Etkinlikte okula çeşitli katkılarda bulunan Berin Avunduk, Şefika Dörtgazi, Tülay Umut, Mine Şüküroğlu, Mevlüt Toker ve Mehmet Kumser’e teşekkür plaketleri de verildi.