Osman Bican, Bostancı’ya yatırım sözü verdi

CTP-BG Güzelyurt Belediye Başkan adayı Osman Bican ve beraberindeki meclis üyesi adayları Aşağı ve Yukarı Bostancı’yı ziyaret etti. Bican Güzelyurt’u yıldızlı belediyeler ailesine katmak istediğini, Bostancı halkının da doğru dürüst bir düğün salonu, çocuk parkı ve yeşil alana ihtiyacı olduğunu belirterek Bostancılılara yatırım sözü verdi.

CTP Genel Başkanı ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu’nun davetli olduğu ziyaretlere bölge milletvekilleri Mehmet Çağlar, Armağan Candan ve Hüseyin Erçal da yer aldı.
Gittiği her yerde yurttaşlar tarafından büyük ilgi ile karşılanan Osman Bican’a, dert yanan yurttaşlar, “Yıllardır seçimden seçime hatırlanıyoruz. Artık bizi her zaman hatırlayacak ve bölgemize doğru dürüst hizmet verecek bir başkan istiyoruz” diyerek Osman Bican’a destek verdi.
Osman Bican da yaptığı konuşmada artık Güzelyurt’u da yıldızlı belediyeler ailesine katmak istediğini, Bostancı halkının da doğru dürüst bir düğün salonu, çocuk parkı ve yeşil alana ihtiyacı olduğunu belirterek Bostancılılara yatırım sözü verdi.