Lefkoşa’nın özel çocuklarına özel ilgi

LTB Belediye Başkanı ve CTP-BG’nin Lefkoşa başkan adayı Kadri Fellahoğlu, belediye meclisi adayları ile birlikte bugün Lefkoşa Özel Eğitim ve Özel Eğitim İş Merkezi’nde düzenlenen öğrencilerin bir yıl boyunca hazırladıkları el işlerinin sergilendiği etkinliğe katıldı.

Merkez müdürü Soner Öyken, Fellahoğlu’nun her zaman yanlarında ve destekçileri olduğunu belirterek, Fellahoğlu’na ve Yakın Doğu Üniversitesi Dekanı Hüseyin Uzunboylu’ya teşekkür etti.

FELLAHOĞLU: HAYATIM BOYUNCA YARDIM ETTİM
Fellahoğlu özel eğitimin çok önemli olduğunu belirterek organizasyonu gerçekleştiren öğrenci, öğretmen, veliler ve merkez yönetimine teşekkürlerini iletti. Özel eğitimin önemli olduğunu, bu gerçeğin bilinciyle hareket edilmesini gerektiğini ve özel eğitim sayesinde, eğitim gören çocukların daha mutlu bir hayat sürdürdüklerini belirtti. Hayatı boyunca elinden geldiği yardımı yaptığını ve özel eğitimin zorluklar içinde verildiğini bildiğini belirten Fellahoğlu, Özel Eğitim Merkezi’ne çok güzel anılar yaşattıkları için teşekkür etti.

EĞİTİM SAYESİNDE BAŞARDILAR…
Zorlukların farkında olduğunu söyleyen Fellahoğlu, toplum olarak birlikte hareket etmenin önemine değindi. Fellahoğlu, farkındalıkla hareket ederek daha iyiye ve güzele hep birlikte ulaşılacağını belirtti. Bu anlamda serginin çok önemli olduğunu belirten Fellahoğlu, sergiye katkı koyan herkese teşekkür ederek, gerekli eğitim sayesinde neler yapılabileceğinin ispatlandığını ve mutluluğunu yaşadığını belirtti.