CTP-BG Genel Sekreteri Ömer Kalyoncu, CTP-BG’nin yeşil yolunda geri dönüşe yer olmadığını vurguladı…

 CTP-BG Genel Sekreteri Ömer Kalyoncu, CTP-BG’nin yeşil yolunda geri dönüşe yer olmadığını vurguladı…

 
“CTP-BG’nin yeşil yolunda hep ileriye”
 
 
Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler CTP-BG) Genel Sekreteri Ömer Kalyoncu, CTP-BG’nin Kıbrıs Türk halkı ile birlikte inşa ettiği yeşil yolda geriye dönüşün asla yeri olmadığın vurguladı.
CTP-BG Girne milletvekili adayları dün akşam Dağyolu ve Şirinevler’da düzenlenen köy gezisine katıldılar.
 
CTP-BG Genel Sekreteri ve Girne Milletvekili Ömer Kalyoncu, İlçe Başkanı ve Girne Milletvekili Salih İzbul, Girne Milletvekilleri Abbas Sınay ve Gülboy Beydağlı, CTP-BG Kadın Kolları Başkanı Emel Kişi ve Milletvekili adayları Havva Yetkili, Mehmet Dolmacı, Süleyman Aktuna ve Mehmet Malek’in katıldıkları ziyaretlerde  Kalyoncu ve İzbul konuşarak hükümet çalışmaları ve önümüzdeki dönem hedefleri hakkında bilgi verdiler.
 
KALYONCU: GERİYE DÖNMEK YOK     
     
CTP-BG Genel Sekreteri Ömer Kalyoncu konuşmasında CTP-BG’nin halkla birlikte inşa ettiği yeşil yolda geri dönüşün asla söz konusu olamayacağını vurguladı. Bu yolda çözüme, AB ‘ye ve ekonomik gelişime doğru durmadan ilerleneceğini kaydeden Kalyoncu, 19 Nisan seçimlerinde CTP-BG’nin daha da güçlenerek sandıktan yine birinci parti olarak çıkacağının altını çizdi.
 
SALİH İZBUL: SEÇİMDEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
 
CTP-BG Girne İlçe Başkanı ve milletvekili Salih İzbul ise konuşmasında son beş yıl içerisinde yaşanan 6 seçimin hepsini de önde tamamlayan CTP-BG’nin bu seçimden de zaferle çıkacağını kaydetti. CTP-BG’nin hükümette olduğu süre içerisinde imza attığı hizmet ve reformlardan örnekler veren İzbul, konuşmasında Kıbrıs sorununa değinirken de CTP’nin ilk kurulduğu günden bu güne kadar Kıbrıs’ta çözüme ulaşmak için mücadele verdiğini anımsatarak, CTP-BG’nin 19 Nisan’da kazanacağı zaferin ardından bu amaca artık daha da yaklaşılacağını vurguladı.