Aydınköy’ü ziyaret eden CTP-BG Güzelyurt milletvekili adayları CTP-BG’nin çözüm vizyonundan en ufak bir taviz vermesinin söz…

 Aydınköy’ü ziyaret eden CTP-BG Güzelyurt milletvekili adayları CTP-BG’nin çözüm vizyonundan en ufak bir taviz vermesinin söz konusu olmadığını vurguladı

 
“Çözüm ve AB yolunda ilerlemeye devam”
 
Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Güzelyurt milletvekili adayları CTP-BG’nin çözüm vizyonundan en ufak bir Taviz vermeden çözüm ve AB yolunda ilerlemeye devam ettiğini vurguladı.
 
CTP-BG Güzelyurt milletvekili adayları dün Aydınköy’ü ziyaret etti. Ziyaret sırasında evleri tek tek gezerek broşür dağıtan adaylar, daha sonra köy kahvesinde vatandaşlarla bir araya geldiler.
 
Kahvedeki sohbette son 4 yılda meydana gelen tüm ekonomik gelişmelerin ana nedenlerinden bir tanesinin de, Kıbrıs Türk halkının çözüm sürecindeki, istekliliğini orta yere koymasından kaynaklandığına işaret eden CTP-BG Güzelyurt milletvekili adayları,  CTP-BG’nin seçimden sonra da çözüm ve Avrupa Birliği yolunda ilerlemeye devam edeceğini vurguladı. Bu çerçevede yapılan çalışmalara da dikkat çeken adaylar, bugüne kadar AB uyum çalışmaları çerçevesinde 12 başlığın tamamlandığını ve bunların yürürlüğe girmesinin sağlanacağını, diğer başlıkların da sonlandırılacağını anlattılar.