Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Mağusa milletvekili adayları ara vermeksizin gerek Mağusa…

 Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Mağusa milletvekili adayları ara vermeksizin gerek Mağusa ilçe merkezi ve dışındaki yerleşim yerlerini gerekse iş yerlerini sürekli ziyaret ederek halkla bir araya gelerek nabızları tutuyor.

 
Önceki akşam Pınarlı, Çınarlı ve Çamlıca köylerinde halka buluşan adaylar, bu sabah saatlerinde de Mağusa’daki Ziya Gökalp Caddesi ile Çorap fabrikası çevresindeki tüm işyerlerini tek tek dolaştı.
İşyerlerinde ziyaret ettikleri vatandaşlara üzerinde ‘durma ilerle’ yazılı aday tanıtım broşürlerini veren CTP-BG Mağusa milletvekili adayları gezi ve ziyaretleri sırasında vatandaşlarla yaptıkları sohbetlerde, ülkenin hem uluslararası açılımların hem de ekonominin kazandığı trendin devamının sağlanmasının CTP-BG’nin iktidarından geçtiği anlattılar.
 
CTP-BG’nin Kıbrıs Türk halkıyla birlikte inşa ettiği yeşil yolunda geriye dönüşten söz edilmesinin mümkün olmadığına da dikkat çeken adaylar vatandaşları,  “CTP-BG ile hep birlikte çözüme aydınlık günlere ile ilerlemeye” çağırdılar.