CTP-BG Girne milletvekili adayları Boğaz ve Ağırdağ’daydı

 CTP-BG Girne milletvekili adayları Boğaz ve Ağırdağ’daydı

 
“CTP-BG’nin kitabında halka hizmet yazar”
 
Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Girne milletvekili adayları haftanın son iş gününde de da hız kesmeyerek dün akşam Boğaz ve Ağırdağ köylerindeki vatandaşlarla bir araya geldiler.
Her iki yerleşim yerinde gerçekleştirilen ziyaretlerde CTP-BG Girne İlçe örgütü yöneticileri, CTP Genel Sekreteri ve Girne Milletvekili Ömer Kalyoncu, CTP Girne İlçe Başkanı ve Girne Milletvekili Salih İzbul, Girne Milletvekilleri Abbas Sınay ve Gülboy Beydağlı, CTP kadın Kolları Başkanı Emel Kişi ve Milletvekili adayları Havva Yetkili, Mehmet Dolmacı, Süleyman Aktuna ve Mehmet Malek’ten oluşan Girne adaylarına eşlik etti.
 
Boğaz ve Ağırdağ ziyaretlerinde halka hitap eden adaylardan CTP-BG Genel Sekreteri Ömer Kalyoncu ve CTP-BG Girne İlçe Başkanı Salih İzbul, geri dönüşün baskı ve terör ortamını geri getireceğine işaret ederek, gelin, CTP-BG’nin yeşil yolunda sevgi, kardeşlik ve barış yolunda refah  dolu bir yaşama birlikte ilerleyelim” çağrısı yaptılar.
 
Konuşmacılar her iki köyde de halka CTP-BG’nin hükümette olduğu süre içerisinde gerçekleştirdiği hizmetleri örnekleriyle anımsatarak, 30 yılda halka verilmeyen hizmetin CTP-BG döneminde gerçekleştiğini vurguladılar.
 
Adaylar, “Çünkü CTP-BG’nin kitabında devlet gelirlerini har vurup harman savurmak değil, halka hizmet vardır” şeklinde konuştular