CTP-BG İskele İlçesi milletvekili adayları Ağıllar ve Altınova köylerini ziyaret etti…

 CTP-BG İskele İlçesi milletvekili adayları Ağıllar ve Altınova köylerini ziyaret etti…

 
“Karpaz’da istihdam sorunu kalmayacak”
 
Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) İskele ilçesi Milletvekilleri dün ziyaret ettikleri Altınova ve Ağıllar köylerinde İskele Karpaz bölgesinde yakında istihdam sorununun tarihe karışacağını söylediler.
 
CTP-BG İskele İlçesi milletvekili adayları dün, Ağıllar ve Altınova köylerini ziyaret ettiler. Ziyarette, CTP-BG milletvekili adayları İskele İlçe başkanı Hüseyin Mülazim, CTP-BG İskele Milletvekili Mehmet Ceylanlı Bayram Alten, Saffet Mehmetalioğulları ve Hürrem Tulga yanında ilçe yöneticileri de hazır bulundu.
 
Altınova ve Ağıllar köylerinde düzenlenen toplantılarda adayların takdiminin ardından CTP-BG’nin Kıbrıs sorunun çözümü yönündeki öngörülerinin anlatıldı. Ardından vatandaşların sorularına yanıt veren adaylar ve CTP-BG yetkilileri özellikle istihdam konusunda Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın uygulamaya koyduğu sistemler hakkında bilgiler verildi. Bölgeye yapılacak üniversite ve otel gibi yatırımların da bunlarla bir araya gelmesiyle istihdam sorununun aşılacağı vurgulandı.