“CTP Lefkoşa İlçesi’nden şampiyon olan Lefkoşa kulüpleri Çetinkaya ve Gençlik Gücüne ziyaret…”

 CTP Lefkoşa İlçesi, Milletvekilleri ve yöneticilerle birlikte Telsim süper lig şampiyonu Çetinkaya ve Telsim 1. Lig şampiyonu Gençlik Gücünü ziyaret etti.

Süper Lig Şampiyonu Çetinkaya’yı kutlayan CTP Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, başarılarının devamını diledi. Çetinkaya Kulüp Başkanı Mehmet Tatar ise böyle bir ziyarette bulunan CTP Lefkoşa İlçesine teşekkür ederken, özellikle futbol kulüplerinin altyapı ihtiyaçları ile mali yapılarının zorluklarını dile getirerek, kurumsal bir yapıyı arzuladıklarını vurguladı.

Telsim 1. Lig şampiyonu Gençlik Gücündeki ziyarette CTP Lefkoşa İlçesi ekibini tüm Gençlik Gücü Yönetim Kurulu karşıladı. CTP Milletvekili Kadri Fellahoğlu başkentin güzide kulüplerinden gençlik Gücünün başarılarını kutlayarak sorunlarını da öğrenmek istediklerini belirtti. Gençlik Gücü Başkanı Hüseyin Reis ise büyük fedakârlıklarla başarıya ulaştıklarını ve bunu da Yönetimin birbirine kenetlenerek başardığını belirtti. Hüseyin Reis ayrıca süper Ligde kalıcı olunmak için düzgün bir mali yapının gerekliliğine vurgu yaptı.