Aziz Kaya: Şimdiki başkan gidecek, yerine hizmet gelecek!

CTP-BG Lefke Belediye Başkan adayı Aziz Kaya ve beraberindeki CTP heyeti, Yeşilırmak ve Doğancıyı ziyaret etti. CTP Genel Başkanı ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu’nun da davetli olarak katıldığı ziyarette Güzelyurt İlçe Başkanı Doğan Şahali, CTP Güzelyurt milletvekilleri Hüseyin Erçal, Mehmet Çağlar ve Armağan Candan’ın yanı sıra CTP Lefke Belediye Meclis Üyesi adayları da katıldı.

Yeşilırmak’ta vatandaşlarla tek tek ilgilenen Lefke Belediye Başkan Adayı Aziz Kaya, “Sizi belediye hizmetlerinden mahrum eden şimdiki başkan gidecek ve yerine sizlere hizmet edecek bir yönetim gelecek” dedi. Doğancı’da toplanan kalabalığa seslenen Aziz Kaya, yıllarca varlık içinde yoklukla yaşatılan yöre halkının artık kendi iradesi ile geleceğini belirleme zamanının geldiğini ifade etti ve Doğancılılara hizmet sözü verdi.
Yöre kaynaklarının bol olduğunu, yurt içinden ve yurt dışından yöreye gelecek insanlara çok değişik alternatifler sunma kapasitesi olduğunu söyleyen Aziz Kaya, Lefke ve yöresinin akılcı politikalar ile bir cazibe merkezi haline getirileceğini belirterek 29 Haziran seçimlerinde yurttaşlardan destek istedi.