Fellahoğlu KTFF’yi ziyaret etti: Futbolun dışa açılımını destekliyoruz

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa Başkan adayı Kadri Fellahoğlu ve beraberindeki belediye meclis üyesi adayları, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) ziyaret etti. Ziyarette KTFF’nin dışa açılım çalışmalarında gelinen son durum hakkında bilgi alış verişinde bulunuldu.

CTP-BG olarak KTFF’nin dışa açılım çalışmalarına her zaman güçlü bir destek verildiğini hatırlatan LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun Lefkoşa Türk Belediyesi, Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği ve Kıbrıs Türk Ticaret Odası gibi Kıbrıs Türk halkının varlığını tescil eden kurumlardan biri olduğuna işaret etti.
“KTFF büyük önem taşımaktadır” diyen Fellahoğlu “Toplumsal alanda olduğu gibi sosyal alanda da önemli bir kurumdur. Çünkü ülke gençliğine hizmet vermektedir. Ülke futbolunun önünü açmak için başlattığı dışa açılım çalışmalarını destekliyoruz. LTB olarak, bu konuda gereken her türlü desteği vermeye devam edeceğiz” dedi ve KTFF Başkan ve Yönetim Kurulu’na başarılar diledi.

SERTOĞLU: SEÇİMDEN SONRA BİR ARAYA GELMEYİ UMUYORUM
Başkanların öncesine bir birlerine dergi verdikleri ve neşeli geçen toplantıda, KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu ile bir önceki seçimde yarıştıklarını da hatırlatan Fellahoğlu, “Lefkoşa halkını sağduyusuna güveniyorum. Onlar nelerin yapılıp, yapılmadığını çok iyi biliyorlar. Son sözü Lefkoşalılar söyleyecektir” diyerek bir yıl içerisinde nereden nereye gelindiğini görüldüğünü vurguladı.
KTFF olarak tüm siyasi partilere eşit seviyede olduklarını, yönetim kurulunda her partiye mensup arkadaşlarının olduğunu belirten KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu ise, “Seçimden sonra da bir araya gelmemizi umuyorum” şeklinde konuştu. Sertoğlu, LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu ve ekibine başarı dileğinde bulundu.