Fellahoğlu’na gazilerden ve emeklilerden sıcak karşılama

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler LTB Başkan adayı Kadri Fellahoğlu bu sabah Sönmezler Ocağı ile Türk Barış Kuvvetleri Gaziler Derneği’ni ziyaret etti ve destek istedi. Sönmezler Ocağı’nda emekli vatandaşlarla, TBK Gaziler Derneği’nde de yönetim kurulu üyeleriyle görüşen LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu’na her iki yerde sıcak bir karşılama töreni düzenlendi ve açık destek belirtildi. Fellahoğlu’na ziyaretleri sırasında CTP-BG Genel Sekreteri Kutlay Erk ile bazı belediye meclis üyeleri de eşlik etti.

Sönmezler Ocağı ziyaretinde bir konuşma gerçekleştiren Kadri Fellahoğlu, 7 Nisan 2013’te göreve geldiklerinde iş göremez bir belediye devraldıklarını, ancak yürütülen doğru politikalar sayesinde LTB’nin şu anda yüzdürülebilir bir gemi haline geldiğini söyledi. Geride bırakılan bir yıl içerisinde yapılan icraatlarından bahseden Fellahoğlu, Sönmezler Ocağı’nda kendisini dinlemeye gelen emekli vatandaşların sorunlarını dinleyerek görüş alışverişinde bulundu.

TBK GAZİLERİNDEN DESTEK
Sönmezler Ocağı’ndaki temaslarını tamamlamasının ardından Türk Barış Kuvvetleri Gaziler Derneği’ni ziyaret eden Kadri Fellahoğlu, burada da yönetim kurulu üyeleriyle görüştü ve destek sözü aldı. Kadri Fellahoğlu’nun 14 aylık süreçte Lefkoşa Türk Belediyesi’ne kattıklarının ortada olduğunu dile getiren TBK Gazileri, Fellahoğlu’nun bir dönem daha desteklenmesi gerektiğini vurguladı. TBK Gazileri’ne desteklerinden ötürü teşekkürlerini sunan LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu da Lefkoşa halkının 7 Nisan 2013 öncesine dönmek istemediğini kaydetti.