CTP-BG Lefkoşa Milletvekili adayları Gönyeli’de esnafla buluştu Gönyeli Spor Kulübünü ziyaret etti…

CTP-BG Lefkoşa Milletvekili adayları Gönyeli’de esnafla buluştu Gönyeli Spor Kulübünü ziyaret etti…

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa İlçesi milletvekili adayları dün (21 Şubat) Gönyeli’deydi. Adaylar ziyaretleri sırasında Gönyeli esnafı ile buluştu ve Gönyeli Spor Kulübünü ziyaret etti.

Ziyaretler sırasında konuşan CTP-BG Lefkoşa Milletvekili Özkan Yorgancıoğlu CTP-BG’nin spora olan katkısının artarak devam edeceğini vurguladı. CTP-BG Lefkoşa İlçe Başkanı ve Milletvekili Kadri Fellahoğlu ise CTP-BG’nin halka vereceği daha birçok hizmet bulunduğunu kaydederek, yapılacak çok işimiz, yürünecek yolumuz var” diye konuştu.

CTP-BG Lefkoşa İlçesi milletvekili adaylarından oluşan heyet 2 grup halinde Gönyeli içerisindeki mağaza ve dükkânlara giderek halka ve esnafla sohbet edip sorunlarını dinledi. Daha sonra birlikte Gönyeli Spor Kulübünü ziyaret etti.
Gönyeli Spor Kulübü ziyareti sırasında Gönyeli Spor Kulübü Başkanı Bülent Yüksekbaş

tarafından karşılanan CTP-BG Lefkoşa İlçesi Milletvekili adayları, burada Kulüp Başkanı ve yetkililerle sohbet ettiler. Gönyeli spor kulübü başkanı Bülent Yüksekbaş yaptığı konuşmada, CTP-BG’nin ülke sporu için yaptığı icraatlardan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

SPORA KATKILAR ARTARAK SÜRECEK

Ziyaret sırasında söz alan CTP-BG Lefkoşa milletvekili Özkan Yorgancıoğlu, sporun gençlerin geleceğe hazırlanması ve sağlıklı bir nesil yetiştirmesi için çok etkin bir eylemler topluluğu olduğuna dikkat çekerek, futbolun da bunlardan biri olduğunun altını çizdi. “Gönyeli futbol camiası da istisnalardan… Burada bulunmak bizi de sevindiriyor çünkü ülkenin geleceğini kuran gençlerin çok iyi ve sağlıklı koşullarda yetiştirilmesi ve her türlü kötü alışkanlıklardan uzak tutmanın şart olduğuna inanıyoruz” şeklinde konuşan Yorgancıoğlu, “Bu nedenle CTP-BG’ nin spora katkıları bundan sonra da olabildiğince çok ve artarak devam edecektir” dedi.

“YÜRÜNECEK YOLUMUZ VAR”

CTP İlçe Başkanı Lefkoşa Milletvekili kadri Fellahoğlu ise CTP-BG’nin hükümette bulunduğu süre içerisinde birçok yararlı ve önemli icraatları olduğunu ve ülkeye de halka da büyük katkılar sağlandığını vurguladı. CTP-BG’nin halka verdiği hizmetlerin devam ettiğini ve bunlara yenilerinin de ekleneceğini kaydeden Fellahoğlu, “bunun için halkımızdan ve gönyeli halkından da destek istiyoruz. Bu desteği de hak ettiğimize inanıyoruz” dedi. Fellahoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz ilk kez bu kadar ağırlıklı bir şekilde hükümette yer aldık ve birçok alanda ilklere imza attık. Daha yapacak çok daha işimiz, yürünecek çok yolumuz vardır. Bu yolu yürümemiz, hep birlikte daha ileriye gitmemiz için sizleri CTP-BG’nin yeşil yolunda yürümeye devam etmeye çağırıyoruz” dedi,