CTP-BG Mağusa adayları Mağusa Devlet Hastanesi ve Cuma Pazarını ziyaret ederek halkla bir araya gelerek kucaklaştı…

CTP-BG Mağusa adayları Mağusa Devlet Hastanesi ve Cuma Pazarını ziyaret ederek halkla bir araya gelerek kucaklaştı…

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler(CTP-BG) Mağusa milletvekili adayları dün (20 Şubat Cuma) Mağusa Devlet Hastanesi ve Cuma pazarına düzenledikleri ziyaretlerde halkla kucaklaştılar.

Halen vekillik görevlerini yürüten adaylar, CTP Mağusa İlçe Başkanı Ali Gulle, Okan Dağlı, Teberrüken Uluçay ile yeni vekil adayları Mustafa Yeşil, Dr. Şerife Erk, Filiz Tayfun, Cengiz Şahin, Erkan Tekeli, Hulus Özberkman ve İlçe Sekreteri Alper Barkınay’ın yer aldığı ziyaretlerde saat 09:30’da Mağusa Devlet Hastanesi, 14:30’da ise Cuma Pazarı’na ziyaret ler gerçekleştirildi.

Mağusa Devlet Hastanesi’nde Başhekim Nuri Gökşin ile görüş alışverişinde bulunan vekil adayları, poliklinik ve yatılı servislerdeki hastalarla görüşerek geçmiş olsun dileklerinde bulundular. Üzerinde “CTP-BG ile hep ileriye” yazılı el broşürlerini de dağıtan vekil adayları, Cumhuriyetçi Türk Partisi döneminde halkla kazandırılan modern hastanede verilen sağlık hizmetinin hastalarda memnuniyet yarattığını görmenin kendilerini mutlu ettiğini söylediler.

Cuma Pazarı yapılan ziyerette ise gerek esnaf gerekse de pazarda bulunan halkla sohbet eden vekil adayları, halka ilk ağızdan düşüncelerini anlatma şansı yakaladı.