![Engel-SİZ başkenti birlikte inşa edeceğiz](https://cumhuriyetciturkpartisi.org/wp-content/uploads/2024/01/713a57b369fc414d042498ec499c46e1-750x465.jpg)
Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı ve CTP-BG başkan adayı Kadri Fellahoğlu, dün meclis üyesi adayları ile birlikte ‘Engel-SİZ Hayaller’ şölenine katıldı.
Engel-SİZ Cafe’nin ilk müşterilerinden olan Fellahoğlu, böyle güzel ve anlamlı bir işletme açtıklarından dolayı Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği ve Lemar’a teşekkür etti. Fellahoğlu, Engel-SİZ başkenti hep birlikte inşa edeceklerini, gelecek dört yılda insan odaklı yatırımların artacağını ve başkent Lefkoşa’nın çağdaş kentler seviyesine ulaşması için ekibiyle birlikte gece gündüz çalışacağını belirtti.