Lefkoşalı Fellahoğlu’nu bağrına bastı

Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler LTB Başkan adayı Kadri Fellahoğlu ve beraberindeki belediye meclis üyesi adayları bugün Lefkoşa’da Asmaaltı bölgesini ziyaret etti. Kalabalık bir ekiple Asmaaltı’nı gezen Fellahoğlu’na hem esnaf hem de vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Fellahoğlu’na CTP-BG Genel Sekreteri Kutlay Erk, Yerel Yönetimler Sorumlusu Hakan Kuntay ile Halkla İlişkiler ve İnsan Kaynakları Sekreteri Birikim Özgür eşlik etti.

Cumartesi günü olması dolayısı ile turistlerin de yoğunlukta olduğu Asmaaltı’nda Fellahoğlu ve ekibi hem vatandaşlarla sohbet etti hem de bölgedeki eksikleri yerinde inceledi. Özellikle Asmaaltı Yayalaştırma Projesi’nin hayata geçmesinin ardından bölgede artış gösteren turist yoğunluğu dikkatlerden kaçmadı.

FELLAHOĞLU’NA BÜYÜK İLGİ
Fellahoğlu ve belediye meclis üyesi adayları saat 11.00’de Bereket Fırını’nın önünde buluşarak bölgedeki esnafı ziyaret etti ardından da Büyük Han esnafı ziyaret edildi. LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu’nu adeta bağrına basan Asmaaltı ve Büyük Han esnafı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Lefkoşa Türk Belediyesi Başkanı Kadri Fellahoğlu, Büyük Han’da yaptığı ziyaretlerin ardından vatandaşların kahve ikramını geri çevirmedi. Halkla samimi diyaloglar kuran Fellahoğlu’na çocuklardan da büyük ilgi vardı.

SURLARİÇİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
Ziyarette bir konuşma gerçekleştiren LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, Lefkoşa için Surlariçi’nin büyük önemi olduğunu ve bölgeyi canlandırmak için Yayalaştırma Projesi’ni hayata geçirdiklerini belirtti. Surlariçi’nin büyük bir turizm potansiyeli olduğuna vurgu yapan Fellahoğlu, “Önümüzdeki 4 yıl içerisinde bu bölgedeki turist potansiyelini artırabilmek adına çeşitli projelerimiz olacak” dedi. Büyük Han’daki ziyaretlerini tamamlayan CTP-BG heyeti ardından yine Bereket Fırını’na döndü ve burada yemek yedi.