Mesarya’nın yıldızı Geçitkale olacak

CTP-BG Geçitkale Belediye Başkan adayı Hasan Öztaş, bölge halkıyla buluştu. Öztaş ve ekibine Mağusa İlçe Başkanı milletvekili Erkut Şahali ile İlçe Yönetim Kurulu üyesi İlke Sabit Soyer eşlik ederken köy kahvesinde gerçekleştirilen sohbete davetli olarak Dışişleri Bakanı Özdil Nami de katıldı.

Öztaş ve belediye meclis üyesi adayları 29 Haziran’da göreve geldiklerinde hayata geçirecekleri projeleri paylaştı. İddialı konuşan Öztaş, Temmuz 2014’ten itibaren Mesarya bölgesinin yıldızının Geçitkale olacağını söyledi. Geçitkale ve bağlı köylerine mevcut belediye başkanı tarafından hiçbir yatırım yapılmadığını kaydeden Öztaş, göreve geldikten sonra CTP-BG’nin yıldız belediyelerini örnek alarak hizmet edeceklerini ifade etti.

NAMİ: GELİŞMELER UMUT VERİCİ
CTP-BG Geçitkale Belediye Başkan adayı Hasan Öztaş’a Mağusa İlçe Başkanı ve milletvekili Erkut Şahali, İlçe Yönetim Kurulu üyesi İlke Sabit Soyer eşlik ederken köy kahvesinde gerçekleştirilen sohbete davetli olarak Dışişleri Bakanı Özdil Nami de katıldı. Nami ziyaretlerde yaptığı konuşmalarda Kıbrıs konusundaki son gelişmeleri aktardı. Bu bölgedeki balkla buluşmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Nami, ortak metnin imzalanmasından sonraki gelişmelerin çözüm için umut verici olduğunu, ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden’ın adayı ziyaretin de bunun kanıtı olduğunu belirtti.