CTP heyeti Yarköy’ü ziyaret etti… Yarköy’de vatandaşlarla sohbet eden Tarım Bakanı Önder Sennaroğlu vurguladı:

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler’in (CTP-BG) önceliğinin ülkenin geleceği olduğu vurgulandı.

CTP heyeti Yarköy’ü ziyaret etti… Yarköy’de vatandaşlarla sohbet eden Tarım Bakanı Önder Sennaroğlu vurguladı:

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler’in (CTP-BG) önceliğinin ülkenin geleceği olduğu vurgulandı. CTP-BG İskele İlçesi heyetinin Yarköy’e yaptığı ziyarette konuşan CTPli Tarım Bakanı Önder Sennaroğlu, “CTP seçime ve seçilmeye değil, ülkenin geleceğine olan yatırımlara önem verir” dedi.

Tarım Bakanı Önder Sennaroğlu, CTP İskele Milletvekili Mehmet Ceylanlı, CTP İskele İlçe Başkanı Hüseyin Mülazım ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, 3 Şubat Salı akşamı Yarköy’ü ziyaret ederek burada vatandaşlarla bir araya geldi. Toplantıda vatandaşlara Kıbrıs sorunu ve iç konularla ile ilgili son gelişmeler aktarıldı ve görüş alış erişinde bulunuldu.

Toplantıda ilk sözü alan CTP İskele Milletvekili Mehmet Ceylanlı, Kıbrıs konusu ile ilgili verdiği bilginin ardından CTP-BG hükümetlerinin 5 yıllık icraatları ile geçmiş hükümetlerin 30 yıl içinde yapabildiklerini çarpıcı örnekler vererek karşılaştırdı.

“Yatırımlar geleceğe”

Ceylanı’nın konuşmasının ardından Tarım Bakanı Önder Sennaroğlu, vatandaşların sorularını yanıtlayıp hükümet icraatlarıyla ilgili bilgi verdi. Sennaroğlu, CTPli bakan milletvekili ve yöneticilerin esas amaçlarının ülkenin geleceğine yönelik yatırımlar olduğunu vurguladı. Sennaroğlu, “Bizler, köy köy dolaşıp kendimize oy toplamak, seçimi garanti altına almaktan çok görev yerlerimizde çalışıp çabalayıp ülkenin geleceğine yönelik projeler üretmeyi, halkımıza hizmet vermeyi yeğleriz” dedi.

Hayvancılıkla ilgili uygulamalar hakkında Yarköylülere bilgi de veren Bakan Sennaroğlu, 2 buçuk yıldan beri uygulanan politikalar sayesinde köylünün hayvanlarını yok pahasına satmak yerine çok daha iyi şartlar altında değerlendirme fırsatını yakaladıklarını açıkladı. Sennaroğlu, ardı ardına yaşanan kuraklıklara karşın, alınan önlemler sayesinde hayvanların aç kalmadığını sözlerine ekledi.