CTP İskele’de: Yeşil en sevdiğimiz renktir!

İskele’de heyecan yaratan ve tek kadın aday olan Bilen Sayılı Bozkırlı, İskele’de kadınların ezber bozabileceğini söyleyerek gördüğü ilgi için teşekkür etti. CTP-BG’nin yerel yönetimler vizyonunu İskele bölgesine de taşıyacaklarını söyleyen Bozkırlı, “Yıldızlı belediyeler yeşil kentler” dedi. CTP-BG İskele Belediye Başkan adayı Bilen Sayılı Bozkırlı, meclis üyesi adayları ile birlikte Ötüken köyünü ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.

Yoğun ilgiyle karşılaşan Bilen Sayılı Bozkırlı vatandaşlara projelerin anlattı ve köyün sorunlarını dinledi. Gençlerin köyde spor yapma imkanı bulunmadığını belirten Bozkırlı, belediye başkanı olduğunda Ötüken’e halı saha yapacağının sözünü verdi. Ayrıca, Long Beach kavşağına bağlanan toprak yolun ve diğer önemli toprak yolların asfaltlanarak köy ulaşımının kolaylaştırılacağını belirtti.

BOZKIRLI: ÇAĞDAŞ BİR İSKELE İÇİN…
Yerel yönetimler manifestosunun da dağıtıldığı ziyaretlerde vatandaşa seslenen CTP-BG İskele Belediye Başkan adayı Bilen Sayılı Bozkırlı, partisinin en sevdiği rengin yeşil olduğunu çünkü doğaya, yeşile, parklara ve yaşam alanlarına çok önem verdiklerini belirtti. Ağacı ve yeşili kentin en büyük zenginliği olarak gören çevreci belediyecilik anlayışı taşıdıklarını kaydeden Bozkırlı, çağdaş kentler yaratmada en önemli unsurların doğa, çevre ve tarih bilinci olduğunu söyledi. Sosyal belediyeciliğe inandıklarını vurgulayan Bozkırlı, “Yardımlaşma ve dayanışma ruhu içinde toplumun her kesiminin ihtiyaçlarına cevap vermek için çok çalışacağım” dedi. Bozkırlı ve ekibinin ziyareti Ötükenli vatandaşlardan büyük ilgi gördü.