CTP İskele Gençlik Örgütü tarafından Dr. Mehmet Salih Yanmaz, Mustafa Konti ve Savaş Solmazcan adına bu yıl IV. düzenlenen Halı Saha Futbol Anı Turnuvası 21 Temmuz Pazartesi günü İskele’de Gençler Birliği Halı Sahası’nda 20:00- 24:00 saatleri arasında 24 takımın katılımıyla başladı.

 CTP İskele Gençlik Örgütü tarafından  Dr. Mehmet Salih Yanmaz, Mustafa Konti ve Savaş Solmazcan adına bu yıl IV. düzenlenen Halı Saha Futbol Anı Turnuvası 21 Temmuz Pazartesi günü İskele’de Gençler Birliği Halı Sahası’nda 20:00- 24:00 saatleri arasında 24 takımın katılımıyla başladı.

21-22 ve 23 Temmuz 2008 tarihlerinde yer alan ve gecede dört maç olmak üzere gerçekleştirilen eleme maçlarında tur atlayan takımlar da  belirlenmeye başladı. 21 Temmuzda sırasıyla yapılan maçlarda Altınova ile Gelincik, Ziyamet 2 ile Zengin Market, Boğaziçi ile Geçitkale ve son olarak Real İskele ile Real Babutsa karşılaştı. İlk gün yapılan karşılaşmalarda Gelincik, Zengin Market, Boğaziçi ve Real İskele tur atlayan takımlar oldu.

22 Temmuz 2008 tarihinde ise Blue Shops 61 ile Ziyamet I, Sınıtüstü le Red Devils, Ötüken ile Yedikonuk ve Bozdağ Balık Pazarı ile Piranalar karşılaştı. İkinci gün yapılan dört eleme maçında Blue Shops 61, Red Devils, Ötüken ve Piranalar tur atlayan takımlar oldu.

23 Temmuz’da ise Tuzluca ile Erenköy, Dipkarpaz ile Ferma Av Pazarı, Çılgın Türkler ile Ziyamet III ve Topçuköy ile Musa takımlarının maçları var. I. Tur elemelerin ardından ikinci tur elemeler yapılacak ve finale kalan takımlar ise kendi aralarında yapacakları maçlar sonucunda turnuvanın 1., 2. ve 3.sü belirlenecek.