Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Gençlik Örgütü, Örgüt Başkanı Erbay Akansoy başkanlığındaki Merkez Yönetim Kurulu bugün (25 Temmuz Cuma) Hristofias’la görüşme öncesinde Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat’ı ziyaret ederek destek belirtti.

 Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Gençlik Örgütü, Örgüt Başkanı Erbay Akansoy  başkanlığındaki Merkez Yönetim Kurulu bugün (25 Temmuz Cuma) Hristofias’la görüşme öncesinde Cumhurbaşkanı Mehmet Ali Talat’ı ziyaret ederek destek belirtti.

Saat 10:00’da gerçekleşen ziyarette Cumhurbaşkanı Talat’a destek ve güvenlerini belirmek amacıyla üzerinde “Kıbrıs’ta barış engellenemez” ifadelerinin yer aldığı bir Lefkara işi hediye eden CTP Gençlik Örgütü temsilcileri, CTPli gençlerin barışa yönelik inisiyatiflerinin artarak devam ettiğini vurguladılar.

Cumhurbaşkanı Talat’ın çözüm yönünde gösterdiği çabaları her zaman desteklediklerini belirten CTPGençlik Örgütü Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, bu çabalar sayesinde her geçen gün çözüme bir adım daha yaklaşıldığına işaret ettiler.

Cumhurbaşkanı Talat da gençlere gösterdikleri duyarlılık nedeniyle teşekkür ederek, çözüm konusunda umutlu olduğunu yineledi.