Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) İskele İlçesi Gençlik Örgütü’nün Dr. Mehmet Salih Yanmaz, Mustafa Konti ve Savaş Solmazcan anısına düzenlediği IV. Geleneksel Halı Saha Anı Turnuvası çeyrek final maçları tamamlandı.

 Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) İskele İlçesi Gençlik Örgütü’nün Dr. Mehmet Salih Yanmaz, Mustafa Konti ve Savaş Solmazcan anısına düzenlediği  IV. Geleneksel Halı Saha Anı Turnuvası  çeyrek  final maçları tamamlandı.

27 Temmuz 2008 tarihinde yapılan üç müsabakada Piranalar ile Red Devils, Ötüken ile Boğaziçi, Gelincik ile Blue Shops takımları karşılaştı. Müsabakalar sonucunda  Red Devils, Boğaziçi ve Blue Shops takımları finale kalan takımlar oldu.

Finale kalan takımlar 28-29-30 Temmuz 2008 tarihlerinde 21.00-22.00 saatleri arasında İskele Gençler Birliği Halı sahasında kendi aralarında yapacakları maçlar sonucunda Turnuva I. II. ve III. belirlenecek. Takımlara  kupaları 30 Temmuz 2008 tarihinde 21.00-22.00 saatleri arasında yapılacak olan son maçtan sonra  verilecek.