Akdeniz Karpaz Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Bülent Çetinkaya ve Rektör Prof. Dr. Nevin Yörük ile İşletme Fakültesi Dekan Vekili Yrd. Doç. Dr. Tahir Yeşilada, CTP-BG’yi ziyaret ederek Genel Başkan Özkan Yorgancıoğlu ile görüştü.

Akdeniz Karpaz Mütevelli Heyeti Başkanı Bülent Çetinkaya ziyarette yaptığı konuşmada KKTC’de butik üniversite tarzında bir yüksek öğrenim alanı oluşturduklarının altını çizerek yapılan çalışmalarla ilgili olarak bilgi vermek amacıyla ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade etti. Akdeniz Karpaz Üniversitesi olarak uzun vadeli büyüme planları çerçevesinde çalışmalarını sürdürdüklerini anlatan Çetinkaya, gelecek dört yıl içerisinde öğrenci sayısında ciddi bir artışla yollarına devam edeceklerini söyledi.
ÖĞRENİM HAYATINA İVME KAZANDIRACAK
CTP-BG Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu ise böylesine değerli bir heyeti kabul etmekten dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti. Üniversitenin ülkedeki yüksek öğrenim hayatına mutlaka bir ivme kazandıracağının altını çizen Yorgancıoğlu, Akdeniz Karpaz Üniversitesi heyetine çalışmalarında başarılar diledi.