CTP-BG Aygün ocak Kongresi yapıldı

 Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler  (CTP-BG) İskele Ocak Kongreleri, 15 Şubat Cuma günü gerçekleşen  Aygün Ocak Kongresi ile devam etti.

Kongreye İskele CTP-BG İskele Milletvekili Mehmet Ceylanlı, İlçe Başkanı Hüseyin Mülazim, Parti Meclisi üyesi Fide Kürşat ile İlçe Yönetim Kurulu üyelerinden Erdinç Hadımcı da katıldılar.

Kongrenin açılış konuşmasını yapan Hüseyin Mülazim, Aygün köyünün CTP-BG’ye olan desteğinin küçümsenemeyeceğinin altını çizerek, Aygün halkına bu konuda teşekkürü bir borç bildiğini kaydetti. Mülazim’in kısa konuşmasının ardından ocak yönetiminin belirlenmesine geçildi.

Başkanlığa İbrahim Bademli, sekreterliğe Hasan Ayçiçek, saymanlığa Orhan Arıman, Faal üyeliklere Nedim Aydağ ile Hamdi Kaya getirilirken yedek faal üyeliklere ise Resul Erol ile Cemil Kaya getirildiler.

Ocak örgüt yönetiminin belirlenmesinin ardından CTP-BG İskele Milletvekili Mehmet Ceylanlı katılımcılara son siyasi gelişmeler ile ilgili bilgi verdi. Ceylanlı ayrıca ülkedeki ekonomik gelişmeleri, kişi başına düşen milli gelirdeki artışı ve bölgeye yapılan yatırımları da anlattı.