Cumhuriyetçi Türk Partisi Güzelyurt İlçe Örgütü, Güzelyurt İlçe Merkezi’nde gerçekleştirdiği yoğun katılımlı toplantısında, seçimlere hazırlığı tartıştı.

Seçim örgütlenmesi üzerine görsel sunumun da yapıldığı toplantıda, partinin muhtemel bir erken seçim dahil genel ve yerel seçimlere her an hazır olması gerektiği ve çalışmaların bu yönde hızlandırılması üzerinde duruldu.

Perşembe akşamı gerçekleşen toplantının açılışını yapan CTP Güzelyurt İlçe Başkanı Burhan Eraslan, “Erken bir seçime hazır olmak zorundayız. Partililerimizin görüş, düşünce, öneri ve eleştirilerini alacağız. Seçim örgütlenmesi konusunda toplantıya katılan herkesin katkılarını bekliyoruz. Seçim erken veya zamanında olsun Güzelyurt İlçesindeki hedefimiz birinci parti olmaktır” dedi.

SEÇİM ÖRGÜTLENMESİ İÇİN SUNUM YAPILDI

Parti merkezi tarafından hazırlanan ve tüm ilçelerde hayata geçirilmesi öngörülen Seçim Örgütlenmesi modeline ilişkin görsel sunum, CTP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi ve Örgüt Sekreteri Niyazi Düzgün tarafından yapıldı.  Örgüt Sekreteri tarafından sunumu gerçekleştirilen Seçim Örgütlenmesi konusunda söz alan partililer görüş ve düşüncelerini dile getirdiler, eleştiri ve önerilerini sundular.

Toplantıda hazır bulunan partililer, gerçekleştirdikleri konuşmalarda, seçim propaganda çalışmaları ve çeşitli konulara ilişkin parti politikaları konusunda değerlendirmeler de yaptılar.

CTP Güzelyurt İlçesinin “Seçim Hazırlığı” gündemi ile gerçekleştirdiği toplantıda, CTP’nin Güzelyurt Milletvekilleri Fatma Ekenoğlu ve Mehmet Çağlar ile CTP’nin Güzelyurt Belediye Meclisi Üyeleri Naciye Candan, Osman Bican ve Uğur Saygılı da hazır bulundular.