İskeleli kadınlardan Sayılı’ya tam destek

Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler İskele Belediye Başkan adayı Bilen Sayılı Bozkırlı dün İskele ilçesine bağlı Topçuköy ve Ardahan köylerini ziyaret etti. Bölgenin tek kadın belediye başkan adayı olan Bilen Sayılı Bozkırlı’ya Topçuköy ve Ardahanlı kadınlardan tam destek geldi.

Köy ziyaretlerini belediye meclis üyesi adaylarıyla gerçekleştiren Bozkırlı ve ekibi hem halkın sorunlarını dinledi hem de bildiri dağıttı. Bölgenin tek kadın adayı olmasından dolayı büyük ilgi gören Bozkırlı’nın projeleri de vatandaşlardan geçer not aldı. Vatandaşlarla sohbet edip sorunları dinleyen Bozkırlı, kendi projelerinden bahsetti. İskele’de engelli vatandaşlara yönelik hiçbir sosyal alan bulunmadığına dikkat çeken Bilen Sayılı Bozkırlı, engellilerin kullanabileceği plajı hayata geçireceğini ifade etti.

SPOR GÜNLÜK HAYATA YAYILACAK
İskele halkının dilediğince spor yapamadığını vurgulayan Bozkırlı, bölgede hayata geçirecekleri bisiklet yoluyla sporu günlük hayatın bir parçası haline getireceklerini ve İskelelinin istediği gibi spor yapabileceğini kaydetti. Bisiklet yolunun yanı sıra spor ve dinlenme tesislerini kente kazandırma hedefleri bulunduğunu anlatan Bozkırlı, vatandaşların boş vakitlerinde gidip güzel vakit geçirebilecekleri bir piknik alanı yapacaklarının da sözünü verdi. Başıboş hayvanların sokakta gezmemeleri için çağdaş bir hayvan barınağı kuracaklarını dile getiren Bozkırlı, hayvancıların hizmetine sunulacak modern hayvan yıkama havuzu projeleri olduğundan da bahsetti.