İkinci Bahar Yaşam Kulübü üyeleri Anneler Günü’nü kutladı

Gazimağusa Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren İkinci Bahar Yaşam Kulübü, kentte yaşayan 65 yaş ve üzeri annelerin Anneler Günü’nü çiçek dağıtarak kutladı.

Kent genelinde yaklaşık 2 bin 500 üyesine çeşitli hizmetler sunan kulüp, bir haftalık sürede bin 300 anne üyesini evlerinde ziyaret ederek anneler gününü kutladı. Görevliler tarafından teker teker ziyaret edilen annelere Belediye Başkanı Oktay Kayalp’ın gün ile ilgili gönderdiği kutlama kartıyla birlikte çeşitli renklerde petunyalar dağıtıldı.

Anneler Günü ile ilgili bir mesaj yayımlayan Gazimağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp, “Sınırsız sevgi ve fedakarlıkla toplumun geleceğini dünyaya getiren ve yetiştiren annelerimize hak ettikleri değeri verebilmek için biz de sınırsız hizmet anlayışıyla hareket ediyoruz” diyerek, toplum büyükleri annelerimizle sadece yılın bir gününde değil her gününde birlikte olarak, onların bizlere verdiği emeğe layık olmaya çalıştıklarını kaydetti. Annelerin sahip olduğu şefkat ve ilginin yerinin doldurulamaz olduğunu, onların hakkını ödemenin mümkün olmadığını belirterek, tüm annelerin Anneler Günü’nün ve her gününün sağlıkla geçmesini diledi.