Şampiyon tenisçi Melin Önkaya, Oktay Kayalp’a teşekkür etti

Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü’nün başarılı tenisçisi Melin Önkaya, Karadağ’da yapılan 12 yaş kategorisindeki “Belevue Tennis Europe” turnuvasında çiftler kategorisinde şampiyon, tekler kategorisinde de ikinci olarak önemli bir başarı elde etti. Başarılı tenisçi Melin Önkaya turnuvaya katılmasında büyük katkısı olan Gazimağusa Belediyesi Başkanı Oktay Kayalp’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Mağusa Gençlik Merkezi (MAGEM) Başkanı Cansu Canalp, Melin Önkaya’nın babası Cahit Önkaya ve Melin Önkaya’nın antrenörü Çağlar İzkan da katıldı. Ziyarette Melin Önkaya, Gazimağusa Belediyesi Başkanı Oktay Kayalp’a gençlere verdiği değerden dolayı ve turnuvaya katılabilmesine katkı koyduğu için teşekkür etti.

KAYALP: MAGEM AMACINA ULAŞTI
Gazimağusa Belediyesi Başkanı Oktay Kayalp yaptığı konuşmada MAGEM’in kuruluş amacının gençlerin yeteneklerini açığa çıkarıp gelişmelerine katkı sağlamak olduğuna dikkat çekti. Gençler tarafından kazanılan kupaların yürütülen çalışmaların doğru olduğunu gösterdiğini söyleyen Oktay Kayalp, “alt yapı geliştikçe bizi dünyada başka dallarda da temsil edecek yıldız gençler kazanacağız” dedi. Her zaman daha iyiyi sağlamak için çalışacaklarını anlatan Kayalp, Melin Önkaya’nın başarısının tüm kentin başarısı olduğunu dile getirdi.