Lefke’de “Aziz Başkan” gecesi

Lefke Belediye Başkan adayı Aziz Kaya ve Meclis Üyesi adayları dün akşam gerçekleştirilen coşkulu etkinlikte halka buluştu. Lefke Atatürk Kültür Merkezi’ni hınca hınç dolduran kalabalık, “Aziz Başkan” sloganı ile salonu adeta çınlattı. Genel Sekreter Kutlay Erk’in de katıldığı gecede büyük bir heyecan ve coşku yaşandı.

Açılış konuşmasını Lefke Örgütü’nden Tuncay Sarıyer yaparken Lefke Bucak Başkanı Vehit Nekipzade, CTP Güzelyurt İlçe Başkanı Doğan Şahali, CTP Genel Sekreteri Kutlay Erk katılımcılara seslendi. Yapılan konuşmalarda Lefke belediye başkanlığını neden Aziz Kaya’nın kazanması gerektiği üzerinde duruldu. Yirmi dört yıllık mevcut belediye başkanının Lefke yöresi ve halkına yaptığı kötülükler anlatıldı.
Daha sonra kürsüye çağrılan CTP Lefke Belediye Meclis Üyesi adayları Perihan Eraslan, Meftune Hocalı, Birsen Hacımulla, Recep Tozanlı, Salahi Şahiner, Selçuk Atakan, Murat Kadan, Emrah Yozgat, Hasan Leyla İçer ve Uğur Solyalı’ya yıldızlı rozetleri takıldı. Büyük bir coşku ile sahneye çağrılan Aziz Kaya heyecanlı bir konuşma yaparak projelerini anlattı. Başkan adayı Aziz Kaya gördüğü ilgiden dolayı teşekkür etti ve bu seçimi mutlaka kazanacağını söyledi.