Yıldız başkan Benli’den, Gönyeli’nin şanslı çocuklarına okul öncesi eğitim

Gönyeli Belediye Başkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik – Güçler Gönyeli Belediye Başkan adayı Ahmet Yalçın Benli ile Meclis Üyesi adayları Gönyeli Fazıl Plümer Anaokulu’nu ziyaret ederek projeleri hakkında bilgi verdi. Benli, “Gönyeli, çocuklarımızın çağdaş ve bilimsel koşullarda, yüksek standartlarda, kaliteli eğitim alacağı Okul Öncesi Eğitim Merkezi’ne kavuşuyor. Milli Eğitim Bakanlığı ve Gönyeli Belediyesi’nin işbirliği hazırlanan Okul Öncesi Eğitim Merkezi projesi hazır” diyerek velilere ve öğretmenlere yeni okulun müjdesini verdi.

Benli ziyarette yeniden aday olma sebeplerini okul öğretmenleri ile paylaşarak daha güzel bir Gönyeli için kolları sıvadıklarını belirtti. Belediye meclis üyesi adaylarını tek tek öğretmenlere tanıtan Benli, geçmiş dönemde yerin altına yatırım yaparak Gönyeli’yi alt yapı sorunlarından kurtardıklarını söyledi. Benli yeniden seçilmesi halinde insana yönelik projeleri daha da geliştirmek adına çalışacaklarını söyledi.

OKUL ÖNCESİ EĞİTİM MERKEZİ
Daha çağdaş daha sosyal daha yaşanılabilir bir Gönyeli için çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden Benli, Gönyeli Okul Öncesi Eğitim Merkezi ile eğitim alanında çağdaş projelerin gündemde olduğunu söyledi. Benli, “Gönyeli, çocuklarımızın en çağdaş ve bilimsel koşullarda, yüksek standartlarda, kaliteli eğitim alacağı Okul Öncesi Eğitim Merkezi’ne kavuşuyor. Milli Eğitim Bakanlığı ve Gönyeli Belediyesi’nin işbirliği hazırlanan Okul Öncesi Eğitim Merkezi projesi hazır” diyerek velilere ve öğretmenlere yeni okulun müjdesini verdi.

GÜRKAN: “GÜVENİMİZ TAM”
Gönyeli Fazıl Plümer Anaokulu Okul Müdürü Canan Gürkan ise ziyarette yaptığı konuşmada, Gönyeli Belediyesi’nin hizmetlerinden son derece memnun olduklarını ve Gönyeli Belediye Başkanı Benli’ye olan güvenlerinin tam olduğunu dile getirdi. Okula yapılan katkı ve yardımlar için Ahmet Benli’ye teşekkür eden Gürkan, bu katkıların artarak devam edeceğinden endişeleri olmadığını söyledi. Gürkan sözlerini gerçekleştirilecek olan seçimlerde ilgili Başkan Benli’ye ve Belediye Meclis Üyesi adaylarına başarılar dileyerek tamamladı.