Güzelyurt’un yıldız adayları halkla buluştu

CTP Güzelyurt Belediye Başkan adayı ve meclis üyesi adaylarının tanıtım gecesi dün akşam gerçekleştirildi. CTP Güzelyurt adayı Osman Bican ve ekibinin halka buluştuğu gecede yüzlerce CTP’li ve sempatizanın heyecanı görülmeye değerdi.

Sunumunu eski milletvekili Mehmet Civa’nın yaptığı gecede, CTP Genel Başkanı ve Başbakan Yorgancıoğlu, İlçe Başkanı Doğan Şahali ve CTP Güzelyurt Belediye Başkan adayı Osman Bican konuşma yaparak katılımcılara seslendi. Yapılan konuşmalarda CTP’nin yerel yönetim vizyonu anlatıldı ve yıldızlı belediyeciliğin ne olduğu örneklerle ortaya konuldu. Belediye Meclis Üyesi adayları tek tek sahneye çağrıldı, özgeçmişleri okundu ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu tarafından yıldızlı rozetleri takıldı.

DAKİKALARCA AYAKTA ALKIŞLANDILAR
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Aziz Gürpınar ile Güzelyurt milletvekilleri Mehmet Çağlar, Armağan Candan ve Hüseyin Erçal’ın da yer aldığı sahnede oluşan tablo, katılımcılar tarafından dakikalarca ayakta alkışlandı. CTP Genel Başkanı ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu ile Belediye Başkan adayı Osman Bican’a buketlerin sunulduğu gece, orkestranın çaldığı güzel müziklerle birlikte, Kadın Örgütü’nün el emeği yiyeceklerin konuklara ikram edilmesi ile son buldu.