CTP’li başkan adayları Güzelyurt ve Lefke’de halkla buluştu

Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler Güzelyurt İlçesi’nin düzenlediği etkinliklerde Güzelyurt Belediye Başkan adayı Osman Bican ve Lefke Belediye Başkan adayı Aziz Kaya bölgelileriyle buluştu. Güzelyurt İlçe Başkanı Doğan Şahali başkanlığındaki heyette davetli olarak Maliye Bakanı Zeren Mungan da yer aldı.

CTP Güzelyurt milletvekilleri Mehmet Çağlar, Armağan Candan ile Hüseyin Erçal yanında diğer parti yetkililerinin de hazır bulunduğu Güzelyurt ziyaretinde çarşı esnafı gezildi ve görüş alışverişinde bulunuldu. Güzelyurt esnafının büyük ilgisi ile karşılanan CTP heyeti yurttaşların sorunlarını dinledi ve CTP’nin Güzelyurt’a olan ilgisinin artacağını söyledi.

LEFKE TÜRK SPOR KULÜBÜ’NÜN ŞAMPİYONLUĞU KUTLANDI
Lefke’yi de ziyaret eden CTP heyeti, Kıbrıs Kupası Şampiyonu olan Lefke Türk Spor Kulübü’nü ziyaret etti ve başarılarını kutladı. CTP Lefke Belediye Başkan Adayı Aziz Kaya’nın da hazır bulunduğu ziyarette Lefke’nin geçmişinden bugüne gelene kadar yaşadığı süreçler hakkında sohbet edildi.

DESTEĞİMİZ SÜRECEK
Tebrik ziyaretinde birer konuşma yapan İlçe Başkanı Doğan Şahali ile Maliye Bakanı Zeren Mungan, Lefke Türk Spor Kulübü’nün büyük bir başarıya imza attığını ifade ederek, CTP’nin daima Lefke Türk Spor Kulübüne desteklerinin süreceğini ifade etti. Kulüp adına buketi kabul eden Kulüp Yöneticisi Dr. Erkut Öner yaptığı konuşmada CTP heyetinin gösterdiği ilgiye ve verdiği desteğe teşekkür etti.