Sümer Aygın: Girne gelişmeye devam edecek

Girne Belediye Başkanı ve Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler (CTP-BG) Girne Belediye Başkan adayı Sümer Aygın ve beraberindeki belediye meclis üyesi adayları, okul ve esnaf gezilerini sürdürüyor.

Oğuz Veli Ortaokulu ve Karaoğlanoğlu İlkokulu’na gerçekleştirilen ziyaretler sırasında, bir süre okul müdürü ve öğretmenlerle sohbet eden Aygın ve meclis üyeleri, hayata geçirecekleri projeler hakkında bilgiler verdiler. Aygın, eğitime ayrılan mali gücü, en iyi şekilde değerlendirilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını, eğitime desteklerinin her zaman devam edeceğini belirtti.

ESNAFLA BİR ARAYA GELDİLER
Başkan Aygın ve beraberindeki meclis üyeleri seçim çalışmalarına Girne esnafını ziyaret ederek devam ettiler. Belediye Başkanlık makamında düzenlenen Halk Günü’nün yanı sıra, esnaf ziyaretleriyle de esnafın sorunlarını dinleyen Aygın, esnafın beklenti ve sorunlarını dinleyerek alışveriş yapan halkla da sohbet etti. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkanı Aygın ve beraberindeki meclis üyeleri, “Hizmetlerimize halkımızın desteğiyle hız kesmeden devam ediyoruz, edeceğiz” dedi. Girne’de büyük bir değişim ve güzelliklerin gerçekleştiğini belirten Başkan Aygın, aynı bölgede hizmet eden insanlar olarak, bölgenin gelişmesinde esnafın büyük rol oynadığını söyledi.