Sütlüce ve Çamlıca’ya hayalci değil gerçekçi projeler!

CTP-BG Geçitkale Belediye Başkan adayı Hasan Öztaş ve beraberindeki belediye meclis üyesi adayları Geçitkale’ye bağlı Çamlıca ve Sütlüce köylerini ziyaret etti. Vatandaşlarla yoğun ilgisi ile karşılaşan Hasan Öztaş ve ekibi, 29 Haziran’dan sonra Çamlıca köyü ile ilgili yapacağı bazı projelerden bahsetti.

Öncelikle eski ilkokul binasını kültür evi olarak düzenleneceğini, köyün dışındaki ağaçlık alanı piknik alanı olarak düzenleneceğini ve mevcut bakımsız atıl durumdaki parkın çağdaş yıldız belediyelere uygun biçimde yeniden düzenleneceğini kaydetti. Belediyenin her gün Geçitkale’ye bağlı köylere hizmet götüreceğinin sözünü verdi.

DERENİN ÜZERİNE KÖPRÜ YAPILACAK
Daha sonra Hasan Öztaş ve ekibi Sütlüce köyünü gezip halkla sohbet edip sorunları dinledi. Sütlüce köyünde köy için geçici değil kalıcı işler yapılacağını, seçimden seçime değil her zaman her gün hizmet vereceklerini kaydetti. Sütlüce köyü için hayata geçirecekleri bazı projelerden bahseden Hasan Öztaş, köy içinden geçen dere üzerine insanların evlerine ulaşabilmeleri için köprü yapılacağını, eski okul binasının bahçesini düzenlenip, oturma gruplarıyla birlikte dış mekan spor aletleri ile destekleneceğini belirtti. Bu projelerin hayali değil gerçekçi projeler ve yapılabilecek projeler olduğunu kaydeden Öztaş’a Sütlüce halkı da büyük ilgi ve sevgi gösterdi.