![Akdoğan’da 30 ünite kan bağışlandı](https://cumhuriyetciturkpartisi.org/wp-content/uploads/2024/01/5432bf1074e9378674e40b14f7696a94-704x465.jpg)
CTP-BG Akdoğan Ocak Örgütü kan bağışı etkinliği düzenledi. Etkinlikte 30 ünite kan bağışlandı.
CTP-BG Akdoğan Ocak Örgütü kan bağışı etkinliği düzenledi. Gerçekleştirilen etkinliğe bölge halkı yoğun katılım sağlarken, CTP-BG Mağusa İlçe Başkanı ve milletvekili Erkut Şahali de kan verenler arasındaydı. Etkinlikte konuşma yapan CTP-BG Akdoğan Ocak Başkanı Ahmet Latif, bölge halkının gerçekleştirilen etkinliğe vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ederek sosyal sorumluluk projelerinin devam edeceğini belirtti. Gerçekleştirilen etkinlikte 30 ünite kan bağışında bulunuldu.