Yıldız adaylara halktan tam destek!

Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler bu sabah tüm ilçelerde bayrak eylemi gerçekleştirdi. Çemberlerde vatandaşları selamlayan partililer halkın yoğun ilgisiyle karşılaştı. 26 beldede aday gösteren CTP’liler, “Yıldızlı Belediyeler Mutlu Kentler” yazısı taşıyan pankartlarla halkı selamladı. Belediye başkanlarının yanı sıra belediye meclis üyelerinin katıldığı etkinlikler, sempatizanların da katılımıyla ilçelerin en işlek caddelerinde gövde gösterisine döndü.

HİZMET BİZİM İŞİMİZ…
Halktan büyük destek toplayan CTP-BG, 29 Haziran’da yapılacak yerel seçimler için resmi propaganda sürecinin bugün resmen başlamasıyla birlikte ilk bayrak eylemini gerçekleştirmiş oldu. CTP-BG’li belediye başkan adayları ve belediye meclis üyeleri ayrıca “Belediyecilik hizmet işi, hizmet bizim işimiz” pankartları taşıdı.

İLÇELER YEŞİLE BOYANDI
Başkent Lefkoşa’daki etkinliğe yaklaşık dört yüz kişi katılırken Başbakanlık yolu resmen yeşile boyandı. Girne, Gazimağusa, Güzelyurt ve İskele’de de düzenlenen bayrak eylemlerine vatandaş yoğun ilgi gösterdi. 5 ilçede de CTP-BG adaylarından desteğini esirgemeyen halk, 29 Haziran’daki yerel seçimlerde CTP-BG’nin zaferle çıkacağının ilk onayını verdi.