Güzelyurt’ta kadın dayanışması: Kıbrıs’ı barış adasına çevireceğiz!

Cumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler (CTP-BG) Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber dün akşam CTP Kadın Örgütü Güzelyurt İlçesi’nin düzenlediği dayanışma yemeğine katıldı. Etkinlikte konuşan Siber, Güzelyurt’ta ortaya çıkan bu samimi tablonun zaferi işaret ettiğini söyledi.

Güzelyurt’ta düzenlenen etkinliğe Kadın Örgütü Genel Başkanı Sibel Sorakın, Kadın Örgütü Güzelyurt İlçe Başkanı Zühre Civa, Kadın Örgütü Lefkoşa İlçe Başkanı Nazife Göçer, MYK üyeleri Şenay Ekingen, Emel Kişi, Güzelyurt İlçe Başkanı Doğan Şahali, Güzelyurt milletvekili Hüseyin Erçal, Meclis eski Başkanı Fatma Ekenoğlu ve Lefke Belediye Başkanı Aziz Kaya’nın yanı sıra çok sayıda Kadın Örgütü üyesi katıldı.

SİBER: “BAŞARACAĞIMIZIN GÖSTERGESİ SİZLERSİNİZ”
CTP-BG Cumhurbaşkanı adayı Dr. Sibel Siber’i alkışlarla karşılayan Güzelyurtlu kadınlar, Siber’in 19 Nisan’dan sonra cumhurbaşkanı olacağını ve bunun zaferin ilk adımı olacağını ve değişimin tepeden başlayacağını vurguladı. Siber ise 19 Nisan’daki seçimi kazanacaklarının en büyük göstergesinin kadınlar olduğunu ifade etti. Önemli bir yola çıktıklarına değinen Siber, “Bizler için, çocuklarımız için, geleceğimiz için çok önemli bir görevimiz var. Kıbrıs’ı barış adasına çevireceğiz. Hazır olduğumuza ve bu işi mutlaka başaracağımıza inanıyorum” diye konuştu.