Güzelyurt yıldızlarla taçlanacak

CTP-BG Güzelyurt Belediye Başkan adayı Osman Bican sürdürdüğü okul ziyaretlerinde 29 Haziran’daki yerel seçimlerde göreve gelmeleri halinde Güzelyurt’un “Yıldızlı Belediyecilik”le tanışacağını ve Güzelyurt’u yıldızlarla taçlandıracaklarını söyledi.

CTP Güzelyurt Belediye Başkan Adayı Osman Bican okullara ve devlet dairelerine başlattığı ziyaretleri sürdürüyor. Belediye Meclis Üyesi adayları ve parti yetkilileri ile birlikte yapılan ziyaretlerde Osman Bican’a büyük ilgi gösterildi. Güzelyurt Meslek Lisesi, Tarım Dairesi, Güzelyurt Maarif Koleji, Güzelyurt Kütüphanesi, Kurtuluş Lisesi, Şehit Turgut Ortaokulu, Güzelyurt İtfaiyesi ve Kurtuluş İlkokulu’nu ziyaret eden CTP adayları gördükleri ilgiden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

YERİNDEN YÖNETİM OLACAK
Gittiği yerlerde yerinden yönetimin önemini anlatan CTP Güzelyurt Belediye Başkan adayı Osman Bican, CTP’nin eğitim, kültür ve sanata verdiği önem üzerinde durdu. Devlet memurlarının ve öğretmenlerin toplum yaşamında önemli bir yer tuttuğunu ifade eden Bican, göreve gelmesi halinde daireler ve okulların işlevlerini yerine getirebilmesi için elinden gelen desteği vereceğini söyledi. CTP’nin belediyecilik anlamında ülkemize olumlu bir damga vurduğunu söyleyen Bican, memur ve öğretmenlerden destek isteyerek Güzelyurt’u da “Yıldızlı Belediyeler” düzeyine çıkaracağının sözünü verdi.