CTP-BG Girne milletvekilleri dün gerçekleştirdikleri Dikmen ziyaretinde Dikmenliler tarafından coşkuyla karşılandı…

 CTP-BG Girne milletvekilleri dün gerçekleştirdikleri Dikmen ziyaretinde Dikmenliler tarafından coşkuyla karşılandı… 

 
Kalabalık bir topluluğa hitap eden CTP-BG milletvekili adayları “19 Nisan’da zafer, yeşil yolda ilerleyen halkın olacak” dedi…
 
Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Girne milletvekili adayları dün gerçekleştirdikleri Dikmen ziyaretinde, adayları coşkuyla karşılayan Dikmenlilerden “Yeşil yolda hep birlikte ileriye” sözü aldılar.
 
CTP-BG Girne Milletvekili adayları dün akşam Dikmen’de düzenlenen köy gezisine katıldılar. Ziyarete, CTP-BG Girne milletvekili adayları CTP Genel Sekreteri ve Girne Milletvekili Ömer Kalyoncu, CTP-BG Girne İlçe Başkanı ve Girne Milletvekili Salih İzbul, Girne Milletvekilleri Abbas Sınay ve Gülboy Beydağlı, CTP-BG kadın Kolları Başkanı Emel Kişi, Havva Yetkili,  Mehmet Dolmacı, Süleyman Aktuna ve Mehmet Malek ‘in yanı sıra Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Salih Usar da katıldı.
 
CTP-BG Genel Sekreteri ve Girne Milletvekili Ömer Kalyoncu ve CTP-BG Girne İlçe Başkanı ve Girne Milletvekili Salih İzbul birer konuşma yaparak gerek CTP-BG’nin hükümette bulunduğu süre içersinde halka götürdüğü hizmetler, gerekse önümüzdeki dönemle ilgili projeleri hakkında bilgi verdiler.
 
 CTP-BG’nin seçim manifestosuna da işaret eden adaylar, manifestoda yer alan hedeflerin CTP-BG’nin aynen sloganlarında vurguladığı gibi durmayıp ilerlediğinin göstergesi olduğunu vurguladılar. Konuşmalar, “19 Nisan’da zafer, yeşil yolda ilerleyen halkın olacak” sözleriyle tamamlandı.