Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa İlçesi ve Lefkoşa milletvekili…

 Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa İlçesi ve Lefkoşa milletvekili adayları geçtiğimiz Pazar gününü tümüyle Mesarya köylerine ayırdı.

 
CTP-BG Lefkoşa milletvekili adayları, ilçe örgütü üyeleri yanında çok sayıda yeşil yol sevdalısı Pazar günü gerek otobüsler gerek kendi özel araçlarıyla Mesarya köylerinin yolunu tuttu. Buradaki vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden ve çeşitli konulara görüş alışverişinde bulunma fırsatını elde eden CTP-BG Lefkoşa milletvekili adayları, bu arada tanıtıcı broşürlerin dağıtımını da gerçekleştirdi.
 
Vatandaşların sorunlarını da dinleyen adaylar, CTP-BG’nin yeşil yolunun hedefinde her türlü sorunun çözümü ve refah olduğunu bir kez daha anımsatarak bu hedefe hep birlikte varabilmek için destek istediler.
 
Öte yandan CTP-BG Lefkoşa İlçesi önderliğinde dün sabah 07:00 ile 08:00 ve akşamüzeri 16:00 ile 18:00 saatleri arasında gerçekleştirilen ve CTP-BG Lefkoşa adayları yanında CTP-BG sempatizanlarının da katıldığı bayraklı eylemde Lefkoşa bir kez daha yeşile büründü.
 
Sabah ve öğleden sonra Başbakanlık önündeki trafik ışıklarında ellerinde yeşil bayrakları ile yoldan geçen vatandaşları CTP-BG’nin yeşil yoluna davet eden adaylar ve yüzlerce CTP-BG’li, yoldan geçen vatandaşların büyük ilgisi ile karşılaştı. Vatandaşlar, arabalarındaki CTP-BG bayrakları ve kurdeleleri ile kornalarını çalarak CTP-BG’lilere sevgi ve desteklerini gösterdiler.