Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa İlçesi milletvekili adayları Lefkoşa’ya bağlı yerleşim birimlerini ziyaret ederek halkı,…

 Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa İlçesi milletvekili adayları Lefkoşa’ya bağlı yerleşim birimlerini ziyaret ederek halkı, hükümet icraatları yanında CTP-BG’nin plan ve projeleriyle ilgili olarak bilgilendirmeye devam ediyor.

 
CTP-BG Lefkoşa sözcüleri 9 Mart Pazartesi akşamı 2 grup halinde Dilekkaya, Yiğitler, Meriç ve Erdemli köylerini ziyaret ettiler.
 
CTP-BG Lefkoşa İlçe Başkanı Kadri Fellahoğlu, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, icraatlarla ilgili bilgi verirken, milletvekili adayı Ahmet Derya da Kıbrıs konusundaki son gelişmelerle ilgili bilgi aktardı.
 
OKULLAR ZİYARET EDİLDİ
 
Öte yandan CTP-BG Lefkoşa İlçesi milletvekili adayları dün önce ortaokul ve liseleri ziyaret ederek, öğretmenlerle sohbet etti. Adaylar daha sonra Çalışma Bakanlığı ve Vakıflar İdaresini de ziyaret etti. Gerek okullarda gerekse devlet dairelerinde büyük ilgi görev CTP-BG milletvekili adayları, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sonay Adem ile bir süre sohbet etme fırsatını da buldular.