Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) İskele milletvekili adayları dün sabah Ötüken, Aygün ve Boğaziçi …

 Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) İskele milletvekili adayları dün sabah  Ötüken, Aygün ve Boğaziçi köylerini, akşam ise Topçuköy ve Ardahan’ı ziyaret ettiler.

 
CTP-BG İskele Milletvekili adayları Tarım Bakanı Önder Sennaroğlu, İlçe Başkanı Hüseyin Mülazim, CTP-BG  İskele Milletvekili Mehmet Ceylanlı, Bayram Alten, Saffet Mehmetalioğulları ve Hürrem Tulga dün sabah önce Ötüken, Aygün ve Boğaziçi’ndeki okulları ziyaret ederek öğretmenler ve çalışanlarla sohbet ederek, CTP-BG tanıtıcı broşürlerini dağıttılar.
 
Adaylar aynı gün akşam ise önce Topçuköy, ardından da Ardahan’ı ziyaret etti.
 
Adayların takdiminin ardından Topçuköylülere hitap eden CTP-BG İskele Milletvekili Mehmet Ceylanlı, Topçuköy’de başka partilerden milletvekili olmasına rağmen köye hiç bir dönemde bu düzeyde hizmet götürülmediğine dikkat çekti. Ceylanlı, köyün iskele ve Ardahan köyü arasında bulunan yolların bu dönemde yapıldığını ve 30 yıldır süren su sorunun bu zamanda çözüldüğü anlatıldı.  
 
Daha sonra Ardahan köyüne geçen milletvekili adayları burada da CTP-BG’nin icraatları ile ilgili bilgi vererek vatandaşlarla görüş alış verişinde bulundu.