CTP-BG Lefkoşa milletvekili adayları Çukurova, Düzova, Gaziköy ve Kırıkkale’yi ziyaret etti…

  CTP-BG Lefkoşa milletvekili adayları Çukurova, Düzova, Gaziköy ve Kırıkkale’yi ziyaret etti…

 
“Çözüm ve ilerleme yolunda CTP-BG’ye ihtiyaç var”
 
 
Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) Lefkoşa İlçesi milletvekili adayları dün akşam(10 Mart Salı), 19 Nisan Genel Seçimleri çercevesinde başlattıkları gezilere Çukurova, Düzova, Gaziköy ve Kırıkkale köylerini ziyaret ederek devam etti. Adaylar gittikleri yerleşim birimlerinde CTP’nin yeşil yolunun hedefinde çözüm AB üyeliği ve halkın refahı olduğunu vurguladılar.
 
CTP-BG Lefkoşa İlçesi milletvekili ve milletvekili adayı Özkan Yorgancıoğlu Kırıkkale köyünde yaptığı konuşmada, hükümetin yapmış olduğu icraatlar hakkında halka bilgi verdi. CTP-BG’nin hükümette olduğu süre içerisinde halkın yaşam kalitesinin arttığına, gelir düzeyinin yükseldiğine işaret eden Yorgancıoğlu, çözüm ve AB yolunda “CTP-BG’ye ihtiyaç vardır” dedi.  
 
CTP-BG Lefkoşa milletvekili adayı Sibel Siber ise, öncelikle CTP-BG’yi tercih etmesinin nedenlerini sıralayarak, geriye dönmenin ülkeye vereceği sıkıntı ve zararlara dikkat çekti. Halkın yoğun ilgi gösterdiği gezilerde, vatandaşlardan gelen sorular da cevaplandırıldı.
Öte yandan CTP-BG Lefkoşa İlçesi Milletvekili bu sabah ise (11 mart), Lefkoşa Türk Lisesi, Şehit Tuncer İlkokulu, Fen Lisesi ve Güzel Sanatları ziyaret ettiler. Öğretmenlere CTP-BG broşürlerini dağıtan vekil adayları, CTP-BG’nin hükümette yaptığı icraatlar hakkında öğretmenlere bilgi aktardılar.