CTP-BG en büyük şölene ilerleyen yolda, 10 Nisan’da Lefkoşa’da İnönü Meydanı’nda bir kez …

 CTP-BG en büyük şölene ilerleyen yolda, 10 Nisan’da Lefkoşa’da İnönü Meydanı’nda bir kez daha “geri dönme ilerle!” diyecek

 
Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler (CTP-BG) büyük zaferin provasını 10 Nisan Cuma akşamı Lefkoşa’daki İnönü Meydanı’nda gerçekleştirilecek muhteşem bir “Yeşil Yol Şöleni” ile yapacak.
 
7’den 70’e geleceğin ilerlemekte olduğuna yürekten inanan Kıbrıs Türk halkını kucaklamaya hazırlanan şölende halk bir yandan 20 Nisan sabahının provası yapılırken bir yandan da müzik ve eğlenceye doyacak.
Folklor ekipleri, caz konseri ve Grup Trafik konseriyle coşacak olan halk hep birlikte Ferhat Göçer’in şarkılarını söylerken minikler ise onlar için hazırlanmış olan sürprizlerle neşenin doruğuna ulaşacak.
 
Palyaçolar, oyuncaklar, yüz boyana ve sürpriz animasyon gösterileri yanında pamuk şekerden patlamış mısıra, çitlembikli biddadan gulluri, pastelli ve lokmaya kadar Kıbrıs’a has ikramlar da şölenin konuklarının beğenisine sunulacak.
Saat 19.00’da başlayacak olan Yeşil Şölen’de CTP-BG Genel Başkanı, Başbakan ferdi Sabit Soyer meydanı dolduran Yeşil Yol sevdalılarına hitap edecek.
 
Şölen, Genç TV tarafından da canlı olarak ekranlara yansıtılacak.