CTP Gençlik Örgütü Lefkoşa İlçesi’nin toplantısında vurgulandı:

Cumhuriyetçi Türk Partisi Gençlik Örgütü (CTP) Lefkoşa İlçesi’nin dün (23 Şubat Pazartesi) akşam düzenlediği toplantıda konuşan CTP Örgütlenme Sekreteri ve Lefkoşa milletvekili Özkan Yorgancıoğlu …

CTP Gençlik Örgütü Lefkoşa İlçesi’nin toplantısında vurgulandı:

Cumhuriyetçi Türk Partisi Gençlik Örgütü (CTP) Lefkoşa İlçesi’nin dün (23 Şubat Pazartesi) akşam düzenlediği toplantıda konuşan CTP Örgütlenme Sekreteri ve Lefkoşa milletvekili Özkan Yorgancıoğlu, Cumhuriyetçi Türk Partisi Birleşik Güçler’in ( CTP-BG) temel hedeflerinin Kıbrıs’ta bir çözüme ulaşmak ve halkın yaşam kalitesini artırmak olduğunu vurguladı.

Örgütlenmenin öneminin tartışıldığı toplantı dün akşam CTP-BG Küçük Kaymaklı Ocak örgütü binasında gerçekleşti.

CTP gençlik Örgütü Lefkoşa İlçe Başkanı Kemal Mut’un açılış konuşmasının ardından söz alan CTP-BG Örgütlenme Sekreteri Özkan Yorgancıoğlu, gençlere örgütlenmenin önemi ve sistemini açıkladı. Yorgancıoğlu konuşmasında ayrıca CTP-BG’nin temel hedeflerinin altını çizdi.

Vizyonu bir olan, görüş ve gönül bağı olan insanların amaçlarına ulaşma adına bir araya gelmeleri ve bunu belirli kurallar çerçevesinde bir sisteme oturtmalarının örgütlenmenin temel yapısı olduğuna işaret eden işaret eden Özkan Yorgancıoğlu, “Partimiz de bu anlayışla 1970 yılında kurulan ve o gün bu gündür mücadele ederek bu güne gelen bir siyasi parti, bir siyasi örgüttür. Partimizin temel hedefleri insanlarımızın yaşam kalitesi arttırmak, ülkemizde bir anlaşmaya varmak, ülkemizin geleceğini daha iyi koşullarda kurabilmek anlayışı üzerine şekillenmiştir.” dedi.